524 MAGIC BROWN EXTRA CC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 524 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 140cm / 55inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1560kg |
| Block | 524 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 140cm / 55inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1170kg |